Duetron Bina Teknolojieri Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Video Yönetimi
DuetronVMS, CCTV sistemlerinde video izleme, kayıt ve yönetim işlemleri için eksiksiz bir çözüm sunar. Yazılım, IP kameralar, kodlayıcılar, VRM’ler ve DVR kaydediciler gibi çok sayıda güvenlik sistemi ekipmanına erişebilir ve tüm bu cihazların etkin ve verimli kullanılmasını sağlar.
Ağdaki kameraların tespiti, canlı & arşiv video oynatımı, görüntü kaydı gibi temel işlemlerin yanı sıra; DuetronVMS ayrıca yetkilendirme, alarm konfigürasyonu ve uzaktan yönetim gibi detaylı işlemleri de gerçekleştirebilmektedir.
İstemci/sunucu mimarisine göre tasarlanan DuetronVMS, bir ağ üzerindeki birçok bilgisayara kurulabilir ve yapılandırılabilir. Genel sistem yönetimi, kullanıcı dostu yönetim uygulaması ile bir ağdaki herhangi bir düğümden yapılabilir.
Ağırlıklı olarak Bosch marka cihazların kullanımına yönelik olarak geliştirilen yazılım, ONVIF Profiles standardını destekleyen farklı marka kameralar ile de kullanılabiliyor.
Daha güçlü video izleme ve yönetim yeteneği için DuetronVMS, kullanıcı ve grupları tanımlama, hem cihaz hem de süreç bazında yetkilendirme yapma, canlı izleme senaryoları hazırlama gibi kolay bir yol sunar.
Ayrıca DuetronVMS’de entegre harita ve alarm yönetimi ile PTZ kameralarını kontrol etmek ve sistemi verimli bir şekilde kullanmak mümkündür.
 
Yangın Yönetimi
DuetronFMS yazılımı, Bosch üretimi yangın alarm panellerinin verimli, gerçek zamanlı ve 7/24 sürekli kullanımı ve yönetimini sağlamak için geliştirilmiştir.
Bu donanımların tüm özellik ve kabiliyetlerini hızlı ve etkin bir şekilde sunmayı amaçlayan DuetronFMS, zengin özelliklere sahip kullanıcı arayüzleri ile sistemin ağdaki herhangi bir noktadan kontrol edilebilmesini sağlar.
Yazılım altyapısı çok sayıda kontrol elemanı ve dedektör içeren alışveriş, konferans merkezleri, hastaneler, spor kompleksleri gibi hem küçük hem de büyük ölçekli binalarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
DuetronFMS, istemci/sunucu tabanlı mimarisi sayesinde yerel ağın birçok düğümünde aynı anda çalışabilmektedir. Yangın alarm panelinden alınan veriler sunucu tarafından gerçek zamanlı olarak tüm iş istasyonlarına dağıtılır. Panel ile iletişim OPC üzerinden, iş istasyonları ile iletişim ise TCP/IP portları üzerinden sağlanmaktadır.
Alarm durumunda başlatılacak senaryolar ve süreçler, sistem yöneticisi veya yetkili bir kullanıcı tarafından istenildiği şekilde tanımlanabilir. Bu işlemler, ilgili bir durumda varsa otomatik olarak yürütülür ve her an log kayıtlarından geri bildirim bilgileri alınabilir. Ayrıca kullanıcılar tarafından manuel olarak yapılan her işlem log kayıtları olarak da kayıt altına alınmaktadır.
 
Giriş kontrolu
Yazılımın web tabanlı olması ve arayüzünün mobil cihazlarla uyumlu olması PC, tablet ve akıllı cep telefonları üzerinden tam kontrole sahip olmanızı sağlar.
Duetron AC yazılımı, kart geçişine ek olarak, kart okuyucular için de güç kontrolü sağlar. Rezervasyon seçeneği, rezervasyon süresi boyunca aynı kontrolü gerçekleştirir. Ayrıca rezervasyon saatinden önce odadaki elektriği istenilen süre kadar aktif hale getirir ve bu süre dolduğunda elektriği keser. (Örn: + / - 15 Dakika). Grup yetkilendirmede kullanıcı, siz odadan ayrılana kadar veya istenilen süre boyunca gücü açık tutabilir.
Duetron AC yazılımı, ana sunucu üzerinden birden fazla proje için kartlı geçiş sistemleri üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar ve sunucunuz için Windows, Linux (Debian / Redhat) ve Mac OSX dahil herhangi bir işletim sistemini seçebilirsiniz.
Duetron AC ana ekranından rezervasyon istatistiklerini (günlük, haftalık, aylık, yıllık), cihazların arıza durumlarını, anlık giriş/çıkış işlemlerini, odaların güç durumlarını ve sisteme ait lisans sınırlamalarını takip etmeye olanak sağlar.
Ayrıntılı kayıt özelliği sayesinde, kayıtlı veya kayıtsız tüm kart hareketlerini izleyebilir veya aktif olan herhangi bir kart geçiş cihazının aktivitelerini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.
Duetron AC, API (Application Programing Interface) sistemi sayesinde web sitenizle entegre olmanıza ve bu sayede rezervasyon, kullanıcı işlemleri vb. kontrolleri web siteniz üzerinden entegre bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.
Menu