Epos Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

EXPAND Vizyon Serisi
Hibrit iş yeri, bizi yakınlaştıran çözümler talep ediyor. EXPAND Vision Serisi, basit, etkili video işbirliğini etkinleştirerek profesyonelleri birbirine bağlamada yeni bir standart belirliyor. Kurulumu basit, kurulumu basit.
Beynin doğal ses işleme yöntemini destekleyen EPOS BrainAdapt™ teknolojisi üzerine kurulmuş keskin, akıllı video konferans çözümleriyle tüm ekibinizin potansiyelini açığa çıkarın.

EXPAND Vision 5 Bundle
All-in-one video collaboration
Küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için EXPAND Vision 5 Paketi ile video konferansı yeni bir düzeye taşıyın. Beynin yönünü belirlemesine ve odaklanmasına yardımcı olan benzersiz algoritmalar ve akustik ile tasarlanmış hepsi bir arada video işbirliği çubuğunu deneyimleyin. Keskin video ve olağanüstü ses sayesinde uzaktaki iş arkadaşlarınızla yakınlaşın. Sezgisel EXPAND Control toplantı denetleyicisini/oda planlayıcıyı kullanarak toplantıları kolayca yönetin.

EXPAND Vision 3T
Video Conferencing Solution
Günümüzün akıllı ofisi için Android™ üzerinde Microsoft Teams Rooms için hepsi bir arada video çözümü. Toplantılara tek dokunuşla katılın ve eksiksiz bir Microsoft Teams deneyiminin keyfini çıkarın. EPOS AI
™ tarafından desteklenen tam HD video, olağanüstü ses alma ve gürültü giderme ile işbirliğini geliştirin.

EXPAND Vision 1M
USB Meeting Room Camera
Küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için kullanımı kolay bir USB kamera olan EXPAND Vision 1M ile toplantı alanınızı tamamlayın. Bu kamera, yerel bir toplantı odası çözümünün modüler bir parçası olarak veya herhangi bir kendi cihazını getir (BYOD) toplantı odasına mükemmel şekilde uyar.

EXPAND Vision 1
Video Conferencing – Personal Webcam
EXPAND Vision 1 ile hibrit çalışma kurulumunuzu tamamlayın. Bu kompakt, taşınabilir USB web kamerası, ister evden, ister hareket halinde veya bireysel bir ofis alanında çalışıyor olun, ultra keskin video ve olağanüstü ses algılama sunar. EPOS Audio™ ve her türlü ışık koşulunda en iyi görüntüyü üretmek için optimize edilmiş 4K kamera ile profesyonel görünün ve ses çıkarın.

Expand Capture 5
Microsoft Teams Rooms* için akıllı bir hoparlör
10 katılımcıya kadar gelişmiş ses tanıma
Otomatikleştirilmiş canlı deşifre ile tam olarak katılın
Birinci sınıf hoparlör ve 7 mikrofon dizisiyle hibrit iş yeri için üstün ses
Teams toplantınızın aranabilir dökümü, karar vermeyi ve eylem atamayı kolaylaştırır
Teams toplantınız boyunca optimum Cortana yardımı

EXPAND 80 Series
Güçlü, ultra düşük distorsiyonlu hoparlör, odayı zengin, doğal sesle doldurur
6 adet uyarlanabilir, hüzmeleme özellikli mikrofonla sesleri oda yankısından ve ortam gürültüsünden yalıtır
Entegre kablo yönetimi, Kensington Kilidi desteği ve büyük toplantı odaları için iki adede kadar genişletme mikrofonu içeren birinci sınıf tasarım

Expand 80 Mic
Ana ÖzelliklerSessize alma kontrollerine kolay erişimle ses kapsamını genişletir
Kolay kurulum için entegre kablo yönetimi
EXPAND 80 ve EXPAND 80T ile uyumlu

Menu