Tegsoft Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Metin Tabanlı Çağrı Merkezi

Metin Tabanlı Çağrı Merkezi Servisleri
Metin Tabanlı Çağrı Merkezi ile firmalar, müşterileri ile SMS,
E-posta, Webchat ve Sosyal Medya kanallarından iletişim
kurabiliyor.
Müşteri alışkanlıklarındaki değişiklikler, çağrı merkezlerini
yalnızca ses hizmetinin ötesine geçmeye zorluyor. 
Müşteriler, almak istedikleri bir hizmet için Çağrı Merkezi’ni
aramak yerine, taleplerini sosyal medya üzerinden iletmeyi
tercih edebilirler.
Veya şirketin web sitesinde inceledikleri bir ürünle ilgili
sorularına Webchat üzerinden anında cevap almak
isteyebilirler.

Inbound Çağrı Merkezi Servisleri
Günümüz iletişim dünyasında, her iş kolunda, Inbound Çağrı Merkezi Müşteri İlişkileri Yönetimi’nde lider bir role sahiptir.

Outbound Çağrı Merkezi Servisleri
Outbound Çağrı Merkezi, firmaların müşterilerine ve hedef müşterilerine ulaşmak için kullandıkları önemli bir pazarlama kanalıdır.
Çağrı Merkezleri, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve pazarlama işlemlerini destekleme, müşterileri bilgilendirmek ve ihtiyaçlarını belirlemek için araştırma kampanyaları yapmak, zaman ve maliyet yönetimi konularında uzmandır.

Blended Çağrı Merkezi Hizmetleri 
Blended Çağrı Merkezi, hem Müşteri Hizmetleri hem de Pazarlama Kanalı olarak önemli bir role sahiptir. Çağrı Merkezleri, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve pazarlama işlemlerini destekleme, müşterileri bilgilendirmek ve ihtiyaçlarını belirlemek için araştırma kampanyaları yapmak, zaman ve maliyet yönetimi konularında uzmandır.

Omnichannel Çağrı Merkezi Servisleri
Omnichannel Çağrı Merkezi ile firmalar müşterilerine yalnızca ses kanalları sağlamaz; ayrıca SMS, E-posta, Webchat ve Sosyal Medya kanalları aracılığıyla iletişim kurma imkanı da sağlarlar.
Müşteri alışkanlıklarındaki değişiklikler, Çağrı Merkezleri’ni Sesli İletişim hizmetlerinin ötesine geçmeye çağırıyor. Müşteriler, almak istedikleri hizmet için Çağrı Merkezi’ni aramak yerine, bir tweet yoluyla isteklerini iletmeyi tercih ediyorlar.
Veya, firmanın web sitesinde, incelemekte oldukları bir ürünle ilgili sorularına Webchat Agent aracılığıyla anında cevap almak istiyorlar. Webchat oturumuyla sohbete başlayabilir ve kaldıkları yerden sesli aramaya devam etmeyi tercih edebilirler.
Hangi iletişim kanalı olursa olsun, Çağrı Merkezi ile önceden sahip oldukları iletişimdeki istekleri hakkında bilgi almayı beklerler.

Menu