Mitel Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6900 IP Telefon Serisi
Mitel 6905 IP Telefon
6905, temel iletişim işlevlerini kompakt bir kurumsal cihazda bir araya getirmek isteyenler için tercih edilen telefondur. Çift 10/100 Mbps Ethernet bağlantı noktası, PoE sınıf 1, üç programlanabilir kişisel tuş ve büyük bir 2,75 inç LCD ekrana sahiptir. Gerçek HD ahize ve hoparlör, olağanüstü geniş bant ses kalitesi sağlar. Mitel 6905 IP Telefon, her büyüklükteki işletme için olağanüstü değer sunar.

Mitel 6930w IP Telefon
6930w, kendi özel iletişim gereksinimlerine göre uyarlanabilecek bir telefona ihtiyaç duyan ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Evde çalışma ve kurumsal ortamlarda kurulumu kolaylaştırmak için kablolu Ethernet ve yerleşik Wi-Fi dahil olmak üzere esnek ağ bağlantı seçenekleri sunar.
Gelişmiş tam çift yönlü hoparlör, kablosuz ahize ve isteğe bağlı Mitel tümleşik DECT kablosuz veya H-Serisi kulaklık, çalışma şeklinize uyması için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlar.

Mitel 6920w IP Telefon
6920w, esnek ve yüksek kaliteli bir iletişim deneyimi sunan modern bir tasarıma sahip bir telefona ihtiyaç duyan ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Evde çalışma ve kurumsal ortamlarda kurulumu kolaylaştırmak için kablolu Ethernet ve yerleşik Wi-Fi dahil olmak üzere esnek ağ bağlantı seçenekleri sunar.
6920w, yüksek kaliteli tam çift yönlü hoparlör ve Mitel’in H-Serisi USB ve EHS/DHSG kulaklık desteği ile olağanüstü bir HD ses deneyimi sağlamak için sıfırdan yapılmıştır.

Mitel 6970 IP Konferans Telefonu
6970 konferans telefonuyla toplantılarınızı daha kolay ve verimli hale getirin. Büyük 7 inçlik renkli dokunmatik ekran, mükemmel görünürlük sağlarken, sezgisel kullanıcı arabirimi, temel toplantı bilgilerine ve işlevlerine hızlı gezinme sağlar. 6970, çoğu konferans telefonunda bulunmayan benzersiz bir konferans deneyimi sunmak için Mitel platformları, uygulamaları ve çağrı yöneticileriyle sıkı entegrasyona sahiptir. 

Mitel 6910 IP Telefon
6910, standart telefon işlevleriyle olağanüstü kalite sunan kurumsal sınıf bir masa telefonudur. Çift Gigabit Ethernet bağlantı noktalarına ve yumuşak beyaz arkadan aydınlatmaya ve büyük yazı tiplerine sahip geniş bir 3,4 inç LCD ekrana sahip olup, ekranın her türlü aydınlatma koşulunda okunmasını kolaylaştırır.
Sekiz programlanabilir tuş, yerel DHSG/EHS kulaklık desteği ve yüksek tanımlı ses kalitesi ile Mitel 6910 IP telefon, her büyüklükteki işletme için uygundur.

Mitel 6905 IP Telefon
6905, temel iletişim işlevlerini kompakt bir kurumsal cihazda bir araya getirmek isteyenler için tercih edilen telefondur. Çift 10/100 Mbps Ethernet bağlantı noktası, PoE sınıf 1, üç programlanabilir kişisel tuş ve büyük bir 2,75 inç LCD ekrana sahiptir. Gerçek HD ahize ve hoparlör, olağanüstü geniş bant ses kalitesi sağlar. Mitel 6905 IP Telefon, her büyüklükteki işletme için olağanüstü değer sunar.

Mitel 612dt DECT Ahize
Mitel 612dt ahize, iş için giriş seviyesi bir modeldir. Yerleşik eller serbest işleviyle, normal telefon görüşmeleri ve daha uzun telefon konferansları için mükemmel konfor sağlar. Üç renkli bir LED göstergesi, hatırlatıcılar, gelen aramalar ve pil şarj durumu gibi önemli olayları aktarır.

Mitel 622dt DECT Ahize
Kullanıcı dostu Mitel 622dt DECT ahize, iş profesyonelleri için üst düzey bir ahizedir. Serbestçe programlanabilen tuşlar, basit gezinmeyi ve farklı hatların kullanımını destekler. Mitel 622dt, kablosuz bir kulaklık için maksimum hareket özgürlüğü sağlayan bir Bluetooth® arayüzü ile donatılmıştır.

Mitel 632dt DECT Ahize
Sağlam Mitel 632dt ahize, zorlu çalışma ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çok çeşitli işletmeler için idealdir. Ahize, endüstriyel standart IP65 derecelendirmesini karşılar ve yüksek düzeyde toz koruması ve su jeti direnci ile dış mekanlarda veya üretim alanlarında her yerde kullanılabilir. Kablosuz bir kulaklık için bir Bluetooth® arayüzü ile donatılmış Mitel 632dt, maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Ek olarak, entegre sensör alarmı, yalnız çalışan ortamlarında bir güvenlik önlemi olarak kullanılabilir.

Mitel 6x2d DECT Ahize Serisi
6x2d ahize serisi (612d/622d/632d), 6x2dt ahize serisi ile birlikte kurulabilir — aynı ürün yazılımını paylaşırlar. 6xd2, 6x2dt ahizelerle aynı özellik setini ve yetenekleri sağlar, ancak gelişmiş tuş takımı kaplaması veya antimikrobiyal işlem görmüş plastik içermez.

Entegre DECT Kulaklık
Entegre DECT kulaklığın 300 fit (100 metre) menzili ve yüksek tanımlı geniş bant sesiyle eller serbest iletişimin keyfini çıkarın ve çoklu görev işlevlerini geliştirin. 6900 telefon genişletme bağlantı noktasından güç alan şarj edilebilir pil, nerede olursanız olun sekiz saate kadar konuşma süresi sağlar. 6930 ve 6940 IP Telefon için mevcuttur.

S720 Bluetooth Hoparlör
Bu geniş, taşınabilir, yüksek tanımlı sesli S720 birinci sınıf Bluetooth kablosuz hoparlör ile konferans görüşmelerinizi geliştirin. S720’nin 10 metre (30 fit) menzili ve iki metre (6 fit) menzili yakalayan 360° mikrofonu olduğundan, artık tek bir hoparlörün etrafında toplanmanıza gerek yok. Konferans görüşmeleriniz saatlerce sürse bile, S720’nin şarj edilebilir pilinin kesintisiz 15 saat konuşma süresine güvenebilirsiniz. Hatta ikinci bir Mitel S720 Bluetooth hoparlöre kablosuz olarak bağlanarak kapsama alanını on iki kişiye kadar hızlı ve kolay bir şekilde genişletebilirsiniz. Veya yolda hoparlörü yanınıza alın ve otel odası veya diğer hareket halindeyken konferans görüşmeleri için Mitel MiCollab uygulamasından yararlanın. S720 Bluetooth hoparlör, cep telefonunuzdaki müzik çalarla eşleştirildiğinde yüksek kaliteli bir Bluetooth hoparlör olarak da kullanılabilir. İki hoparlörü birbirine bağlayarak, stereo müzik çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, bağımsız güç için bir AC adaptörüyle birlikte gelir. Hoparlör, yerel olarak 6930, 6940, 6920, 6865, 6873, 6867 telefonlarda desteklenir. (6920 ve 6867 IP Telefonlar, Mitel Bluetooth dongle aracılığıyla bağlanabilir.)

Bluetooth Kablosuz Ahize
Telefonda kalmanız gerekiyor ama masanızda kalmak istemiyor musunuz? 6900 IP telefonlar için Bluetooth kablosuz ahize ve şarj edilebilir pil ile masanızdan 30 fit (10 metre) mesafeye kadar özgürce dolaşın. Omuzlaması kolay Mitel ahize nervürleri, telefonu elleriniz serbest halde tutmanıza olanak tanırken, ahize arama kontrolleri, masanızdan uzaktayken hızlı bir şekilde cevaplamanızı/kapatmanızı, sessize almanızı, sesi kısmanızı veya artırmanızı sağlar. Ahize, 6930 ve 6873 IP Telefonlarda bir seçenek olarak ve 6940 IP Telefonda standart olarak mevcuttur.

M695 Genişletme Modülü
Eylemleri tek bir dokunuşla tamamlamanıza izin veren 84 ek programlanabilir tuşla üretkenliğinizi artırın. Optimum verimlilik için en fazla üç modülü birbirine bağlayabilirsiniz. Genişletme modülü, okunması kolay bir renkli ekranla gelir ve doğrudan yan genişletme bağlantı noktasına takılır ve gücünü doğrudan masa telefonundan alır. Her modül size 28 programlanabilir fonksiyon tuşu ve 3 sayfa butonu sağlar. 6920, 6930, 6940, 6865, 6867, 6869 ve 6873 modelleri için mevcuttur.

Mitel WLAN Adaptörü
WLAN Adaptörü ile kablosuz ortamlarda bağlantıda kalın. 6900, 6800 ve 5300 serisi IP telefonlarınız ve 6970 IP Telefonunuz için kablosuz 802.11 a/b/g/n dual band (2.4Ghz / 5Ghz) ağ bağlantısını destekler. WLAN Adaptörünü verilen Ethernet kablosuyla telefonun ağ bağlantı noktasına bağlayarak IP telefonunuzu kablosuz olarak etkinleştirin ve ardından adaptörü ev veya kurumsal kablosuz ağınıza bağlanacak şekilde yapılandırın. Adaptörün LAN bağlantı noktası, IP telefonunuz ve IP telefona bağlı aksesuarlar için temiz, verimli, tek bir güç adaptörü çözümü için bağlı IP telefona POE+ gücü sağlar.

Menu