Unify Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masaüstü Telefonlar
Etkileyici yüksek tanımlı sese sahip Alman tasarımı masaüstü telefonlarımızı kullanarak ekipleri kristal netliğinde iletişimle birbirine bağlayın.Sohbetlerinizi canlı hale getirelim ve masa telefonunuzun sizin için daha fazlasını yapmasına izin verin

Kablosuz Telefonlar
Hastane, fabrika, depo ve ofis için ödüllü WLAN ve DECT cihazlarımızla sahada bağlantıda kalın.Bilginin akması gerekiyor. Darboğaz riskine giremezsiniz. Kablosuz cihazlarımız, kampüsteki mobil çalışanlarınızın arama hatası endişesi olmadan sitenin herhangi bir yerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. Hem de maliyetli mobil ücretler ödemeden.

Yazılım İstemciler
Ekiplerinizin istedikleri cihazları güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde kullanmasına izin verin.
Atos Unify OpenScape Personal: Giriş düzeyinde bir birleşik iletişim yazılım istemcisi
Ağırlıklı olarak ofis tabanlı, ancak bazen evden çalışanlar veya bazen mobil olanlar için tasarlanmıştır. Atos Unify OpenScape Personal, tüm konumlarda, gelen ve giden sesli iletişimlere kolay erişim ve kişilerle etkili, hızlı bir iletişim yolu sunar.

Küçük ayak izi. Zengin özelliklere sahip. Uygun maliyetli
Atos Unify OpenScape Personal bir sunucu gerektirmez, bu da kurulumunu kolaylaştırır. Özellikler arasında yazılım telefonu işlevselliği ve temel arama yönetimi ve tarama yetenekleri, grup yazılımına sezgisel tıkla ve ara ve dizin erişimi, arama günlüğü, geçici sesli konferans ve Sürekli Durum video görünümleriyle çok taraflı video konferans yer alır. Masaüstü UC. Tam ihtiyacın olan şekilde.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP710
CP710, zorlu mobil ve hibrit ekip senaryoları için üretilmiş sınıfının en iyisi cihazdır.
Gelişmiş talepler için tasarlanan bu cihaz, yoğun çok hatlı iş akışı ortamlarında tamamen evdedir.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu C710
Atos Unify Anahtar Modülü KM710 – Ocak 2023’te Mevcuttur
12 ayrı tuş
24 giriş (seviye kayması)
TFT LCD ekran
Seviye kaydırma tuşu
Atos Unify Anahtar Modülü KM710

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP700X
Zarif metalik kaplama, bu kapsamlı cihazın birlikte çalışabilirliğini, WIFI bağlantısını, geniş ekranını ve yüksek kaliteli sesini tamamlar.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP700
Atos Unify’dan beklediğiniz genişletilmiş birlikte çalışabilirlik, sezgisel arayüz, kullanıcı merkezli tasarım ve yüksek kaliteli ses özelliklerine sahip profesyonel bir iletişim cihazı.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP600 / CP600E
Bu güçlü cihazlar bir telefondan daha fazlasıdır. HD ses ve Unify’dan beklediğiniz tüm ses özelliklerinin yanı sıra CP600 ve CP600E, işbirliğine dayalı iş yerleri için harikadır. Her ikisi de Devre konuşma entegrasyonunu içerirken, CP600, NFC ve Bluetooth 2.1 ve 4.1 LE dahil olmak üzere daha güçlü birlikte çalışabilirlik özellikleri sunar. Her ikisi de duvara monte edilebilir ve isteğe bağlı ana modüllerle genişletilebilir.
OpenScape Masa Telefonu CP600 / CP600E, HFA* ve SIP ortamları için mevcuttur.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP410 – Mart 2023’te Mevcuttur
OpenScape CP410, özellikle desteklenen anahtar modüllerle birlikte kullanıldığında daha zorlu işlemler için mükemmeldir.
Daha fazla kişiselleştirme ve genişletilmiş çok hatlı arama yönetiminin gerekli olduğu uygulamalar için en esnek cihazlardan biri.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP410
Atos Unify Anahtar Modülü KM410
Düşük maliyet modülü
basit kağıt şerit
Kullanımı kolay
16 giriş
Atos Unify Anahtar Modülü KM410

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP400
Bu orta seviye cihaz, geniş bir ekrana, çok sayıda programlanabilir tuşa sahiptir ve konuşma etkinliğini görüntülemek için Circuit’e entegre edilebilir. CP400 ayrıca isteğe bağlı bir anahtar modülle genişletilebilir.
OpenScape Masa Telefonu CP400, HFA* ve SIP ortamları için mevcuttur.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP400T
Büyük ekrana, çok sayıda programlanabilir tuşa ve isteğe bağlı tuş modülüne sahip orta seviye cihaz. Ekstra iletişim gücüne ihtiyaç duyduğunuz ofis ve ekip ortamları için idealdir.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP210
Çok yönlülükte yeni standartlar belirleyen CP210, maksimum esneklik ve değer sunar ve yeni yerleşik yeteneklerle daha da geniş bir kullanım durumu ve çalışma senaryosu yelpazesini destekleyebilir. CP210, kulaklık kullanımına olanak sağlayan ve aynı zamanda cihazın mobilitesini masaüstünün ötesine taşıyabilen diğer cihazlar için gelecekteki bağlantı sağlayan bir USB genişletme bağlantı noktasına sahiptir.
CP210, kağıt etiketleme ihtiyacını ortadan kaldıran daha büyük bir ekranla birleştirilmiş dört programlanabilir düğmeye sahiptir.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP200 / CP205
Giriş seviyesi masa üstü cihazlar için referans noktası belirleyen bu cihazlar, UC / CTI desteğine ihtiyaç duyan birçok kullanıcı için ideal olan, zengin özelliklere sahip, uygun maliyetli, üstün ses kalitesi ve isteğe bağlı Gbit Ethernet ile son noktadır.
OpenScape Masa Telefonu CP200 / CP205, HFA* ve SIP ortamları için mevcuttur.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP200T
Birçok kullanıcı türü için harika olan giriş seviyesi masa üstü cihaz. Üstün ses kalitesi ve CTI desteği ile zengin özelliklere sahip, uygun maliyetli bir cihazdır.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP110
CP serisinin en son yeniden keşfinde ilk olan CP110, Gigabit Ethernet bağlantısı, bir kulaklık bağlantı noktası, 4096 bit anahtar uzunluğu sunar ve değişen ağ koşullarına rağmen en iyi kalite için OPUS kodekini destekler.

Atos Unify OpenScape Masa Telefonu CP100
Bulut kurulumları dahil olmak üzere uygun maliyetli, giriş seviyesi senaryolar için veya tek gerekenin temel ses özelliklerinin olduğu yerler için ideal masaüstü cihazdır.
OpenScape Masa Telefonu CP100, HFA* ve SIP ortamları için mevcuttur.

Atos Unify OpenStage WLAN Telefon WL4 Ailesi
Bu kablosuz cihaz ailesi, WLAN altyapınız üzerinden mobil kampüs içi iletişim sağlar. Modeller isteğe bağlı mesajlaşma, alarm verme ve gelişmiş yönetim özelliklerine sahip üç çeşittir.

Atos Unify OpenScape DECT Telefon M3 Ailesi
Güçlü bağlantı, gelişmiş güvenlik ve kullanıcı üretkenliği sağlayan endüstriyel ortamlar için mobil iletişim.

Atos Unify OpenScape DECT Telefon S6*
Hasta bakımından bilgi çalışanlarına kadar mobil hizmet personeli için ideal olan kablosuz Atos Unify OpenScape S6 DECT telefon, gürültülü ortamların zorluklarını üstün ses kalitesiyle karşılar.

Atos Unify OpenScape DECT Telefon SL6*
Güvenlik, güvenilirlik, işlevsellik veya tasarımdan ödün vermeden en güçlü ancak en ince ve en küçük DECT cihazımız.

Atos Unify OpenScape DECT Telefon R6 *
Bu sağlam ahize, zorlu ortamlar için doğru iletişim arkadaşıdır ve sağlam tutuş desteği için kauçuk kaplı bir sırt içerir ve su sıçramasına ve toza karşı korumalıdır.

Menu