Axxonsoft Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AxxonSoft Video Gözetim ve Güvenlik Çözümleri
AxxonSoft, lider bir Video Yönetimi ve Fiziksel Güvenlik Bilgi Yönetimi yazılımı geliştiricisidir. Şirket, 2003 yılından beri Emniyet & Güvenlik endüstrisini ileriye götüren devrim niteliğinde teknolojiler geliştirmektedir.

AxxonSoft’un benzersiz güçlü yanları, kaydedilmiş videoda Akıllı Adli Arama, TimeCompressor video sinopsis teknolojisi ve Yapay Zekâ destekli özelleştirilebilir video analizidir. AxxonSoft Yapay Zekâ sinir ağı, belirli bir tesisin ihtiyaçlarını karşılamak için bölgeden elde edilen video unsurlarını kullanarak müşteriye özgü görevleri yerine getirmeyi öğrenir.

Axxon One Intelligent VMS
Axxon One, 10.000’den fazla IP cihazı için kapsamlı desteği ve basitleştirilmiş kullanıcı arayüzünü birleştiren, sınırsız ölçeklenebilir bir video yönetim yazılımıdır. Axxon One, kaydedilen videoda akıllı adli arama ve Yapay Zeka tarafından desteklenen özelleştirilebilir video analitiği gibi özellikler aracılığıyla benzersiz bir değer sunar.

Axxon PSIM Yazılımı
Olasılıkları hayal etmek
Bir olayı ve uygunsuz davranış yakalamak veya eylemleri başlatmak böylece ve fiziksel olarak her kamerayı, monitöru veya sensörü izlemek için bir güvenlik görevlisi ihtiyacı oldmadığı bir sistem düşünün.

Bir platform düşünün diğer sensörler, ateş ve sudan gelen kartların algılamasını olduğu entgrasiyonun sağladığı bir system.

Insanların, eylem ve olayların çevirecek kadar zeki ve hızlı ve gerektiği zaman otomatik olarak eylemleri algilayan bir system ve çalışanları daha verimli kılan ve uyanık ve sahtekarlık, vandalizm, kazalar ve diğer konularda azaltılması ve önlenmesinde daha etkili olan sistem.

Bunların hepsini aşırı basitlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik ile Axxon PSIM.

Nedir Axxon PSIM?
Axxon PSIM tek bir ortamda akıllı video analiz, evrensel IP bağlanabilirliği ve olay odaklı otomasyon yetenekleri bir araya getiren son derece gelişmiş dağıtılmış fiziksel güvenlik yönetimi platformudur.

Axxon PSIM amacı işiniz her zamankinden daha yüksek bir güvenlik düzeyi sağlıyarak Daha az maliyetle ve daha az çabayla - yardımcı olmaktır.

Axxon PSIM platformunun başariyla olayları tanımak için yerleşik zeka, ve uygun bir yanıt yeteneğine sahip çünkü sonuçlar vermekte başarır ve Aynı zamanda akıllı,zamanında karar verme ve mevcut bilgi yeteneğine sahiptir. Daha akıllıca verileri analiz etme ve daha önce den otomatikleştirebilme ve cihaz ve sistemleride geniş bir yelpazede veri toplayarak buna erişir.

Axxon PSIM Yazılımı
Nesne odaklı mimari yapısı üzerine yazılım kurulumu, kullanımı ve yönetimi kolaylığı olan ve kolayca değişen gereksinimlere uyması için ölçeklendirilebilir olması. Son derece esnek, bu yüzden siz istemediğiniz özellikleri ödeme yapmadan ihtiyacınız olan tüm işlevsellik ve yeteneklerine sahip olabilirsiniz.

Axxon PSIM entegre IP tabanlı bir platform olduğu için, mevcut durumda varolan sistemlerin değerini yükseltebilirsin etegre edebilir ve mevcut durumdaki sistemlerin yenileme maliyetlerinden kacınmış olursun. Sonuç olarak, daha iyi bir şekilde insanlar ve tesisleri korumak varlıkların kaybı ve hasarı önlemiş olup ve aynı zamanda iş verimliliğini artırabilir ve zaman kaybını önlemiş olursun.

Bulut Çözümleri

Axxon VSaaS Datacenter
Sunucularda bulundurulan veya hibrit bulut güvenlik kamera çözümleri için yazılım platformu.

AxxonNet
Sahada bulunan Axxon One güvenlik kamera sistemlerinin idaresi için ücretsiz bulut hizmeti.

POS PSIM - Akıllı Perakende Çözümü
POS PSIM yazılım modülü etkin bir şekilde mücadele iş yerinzedeki dolandırıcılık, hırsızlık ve diğer sorunları önlemeye yardımcı olur. Sizin mevcut durumdaki sisteminizle kolayca entegre olabliecek tüm noktalardan kasiyer ve mağaza koridorları ve diğer tüm işlem ve faaliyetleri kontrol sağlamak için kullanabileceğiniz akıllı video güvenliği sağlar.

Sistem video görüntüsü aynı zaman içersin senkronize bir şekilde kasiyer bölgesindeki video görüntüsünden doğrudan doğruya nakit için mal alışverişi işlemini kontrolünü sağlar eder ve bu yönüyle iş analizi için güçlü bir araç konumunda - AxxonSoft POS Modülü görülmemiş erişim sayesinde ve tüm perakende işlem ve kayıtları istatistiki satış verileri üzerinde kontrol sağlıyor.

Auto PSIM - Kapsamlı Trafik Kontrol Çözümü
Otomatik plaka tanıma ve trafik istatistik analizi için bir yazılılmış bir modülür. Modül otamatik bir şekilde aracin önünden araça ait tüm kayıtlarını tutar ve tanır: araç plakaları, görüntüsü, tarih, kayıt zamanı ve her aracın yönünü tanır ve kaydeder ve otomatik olarak sayar ve tanıdığı farklı türdeki araç ve çeşitli yol kurallarını ihlal edenleri algılar.

Face PSIM- Bir Akıllı Kimlik Çözümü
Bir yüz tanıma modülü otomatik olarak insan yüzü görüntüsünü algılar ilgi kişiyi belirlemek amacıyla başkaları ile karşılaştırma yapar. Yüz Axxon PSIM modülü halka açık yerlerde, havaalanları, stadyumlar, sınır ötesi denetim bölgeleri, hapishaneler, kritik altyapılar, ve askeri sitelere de uygulama için tasarlanmıştır.

Geçiş Kontrol, Yangın ve Hırsız Alarm Modülü
Basit ve sezgisel, Axxon PSIM’in  erişim kontrolü, yangın ve izinsiz giriş alarmı modülü,  tek bir ekranda uygun bir şekilde konumlanmış kapı ve geçiş durumu, oturanların sayısı, olası acil durumlar, vb. gibi kapsamlı site bilgileri sağlar.

Güvenlik sistemleri için Entegre İzleme Modülü
Entegre izleme sistemleri,  düşük bant genişliği koşullarına bile uygun, merkezi komuta ve kontrol için benzersiz bir araçtır. Bu sistemler, donanım sağlığının gerçek zamanlı olarak izlenmesine ve farklı korunan sitelerden alarmların ve video parçalarının alınmasına ve işlenmesine olanak tanır. Bu, alarmlara daha hızlı yanıt verilmesini ve sistem hatalarının gecikmeden düzeltilmesini sağlar. Özel izleme arabirimi, minimum sayıda insan operatörüyle sınırsız boyutta bir güvenlik sisteminin denetlenmesine olanak tanır.

Menu