Crestron Akıllı Ev Sistemleri

Crestron Home Pro Portalı
Crestron Home ile ilgili her şey tek bir yerde

Crestron Home, tüm cihaz ve sistemlerin sizin istediğiniz şekilde çalışmasını sağlar. Duvarda, tezgahta, koltukta, telefonunuzda birden çok kontrol cihazından basit bir deneyim.

Mobil Cihazlar
Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki tek bir uygulama evinizdeki her şeyi kontrol eder: TV, müzik, ışıklar, panjurlar, alarmlar, kameralar, kapı kilitleri ve daha fazlası.
Evinizi nerede olursanız olun izleyin ve kontrol edin .

Dokunmatik Ekranlar
Telefonlar ve tabletler, özel ev cihazları yerine kişisel cihazlardır. Bu ekranlar amaca yöneliktir ve asla odadan veya evden çıkmaz. Son derece duyarlı, güvenilir ve evdeki her şeyi kontrol etmeyi kolaylaştıran yüksek çözünürlüklü, sezgisel bir ekran sağlıyorlar.

Uzaktan Kumandalar
Avucunuzun içinde özel ev kontrolü. Koltuğunuzun rahatlığında ışıkları, gölgeleri ve sıcaklığı ayarlayabilir, ayrıca TV ve müziği kontrol edebilirsiniz.
Hiçbir şey, telefonunuzda gezinip gelen metinleri ve telefon aramalarını kapatmak yerine, TVnin sesini hızlı bir şekilde kapatmak veya kanalı değiştirmek için fiziksel bir düğmeden daha kullanışlı olamaz.

Tuş takımları ve Anahtarlar
Aydınlatma, gölgeler ve ses seviyesi gibi temel işlevleri kontrol etmenin en basit yolu. Çok çeşitli stiller, renkler, düğme düzenleri ve LED arkadan aydınlatmalı özel gravür seçenekleri bulunan tuş takımları, kişisel tasarım estetiğinize ve ihtiyacınıza uygundur.

Termostatlar
Mükemmel sıcaklık, her zaman.
Vücudumuzun, sıcaklığı belirli bir aralıkta tutma temel ihtiyacı vardır; ev çok sıcak veya soğuksa, özellikle yatmadan önce bu zor olabilir. Çok bölgeli ısıtma ve soğutma sistemleriyle eşleştirilmiş Horizon® akıllı termostatlar , her zaman optimum sıcaklığı koruyarak konforunuzu ve uyku kalitenizi artırır.

Perdeler
Doğaya daha yakın olun.
Doğaya maruz kalmak, kan basıncını, kalp atış hızını, kas gerginliğini ve stres hormonlarının üretimini azaltarak duygusal ve fiziksel olarak daha iyi hissetmemizi sağlar. LED aydınlatma armatürlerimizle senkronize çalışan Crestron otomatik panjurlar , sakinleştirici doğa manzaralarını ortaya çıkarmak ve günün doğru saatlerinde evinize doğal ışık girmesini sağlamak için ayarlanabilir.

Ev Erişimi
İç huzur. En büyük stres giderici, evinizin siz ve sevdikleriniz için güvenli ve emniyetli olduğunu bilmektir. Crestron Home, güvenlik sistemlerinden hizmet kesintilerini önleyen güç ve enerji yönetimine kadar onu gerçeğe dönüştüren teknolojileri birleştirir. Ne olursa olsun - fırtınalar, sıcak hava dalgaları, ekipman arızaları - eviniz tam olarak tasarlandığı gibi çalışacaktır. Crestron Home® Uygulaması, garaj bölmelerinin, kapıların ve kapıların tam konumlarını doğrular. Evdeki herhangi bir dokunmatik ekrandan veya uzaktan mobil cihazınızdan alarm sisteminizin tam kontrolünü elinize alın .

Menu