Axis Network İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sağlam ve güvenli görüntülü ve sesli iletişim cihazları
Axis ağ interkomları, video gözetimi, iki yönlü iletişim ve uzaktan giriş kontrolünü tek bir cihazda birleştirir. Girişler ve çıkışlar için idealdir veya daha geniş bir alana yayılır, daha iyi genel güvenlik sağlamaya yardımcı olur.

Uygun erişilebilirlik
Axis ağ interkomları güvenli, engelsiz giriş sunar. Uzak konumlardan ziyaretçilerinizle yüz yüze konuşmanıza olanak tanırlar ve olağanüstü ses özellikleri sayesinde konuşmayı net bir şekilde duyduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ayrıca işitme engelli bireyler için erişilebilirlik özellikleri içerir. Ayrıca, entegre erişim kontrol okuyucusuna ( RFID ) sahip modeller, çalışanlar ve bilinen ziyaretçiler için tesislere güvenli, sorunsuz fiziksel erişim sağlar.

Güvenliğinizi ve güvenliğinizi artırın
Giriş ve çıkışların yanına yerleştirilmek veya daha geniş bir alana yayılmak üzere tasarlanan Axis ağ interkomları, daha iyi genel güvenlik sağlamak için mevcut video gözetim sistemlerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Zorlu ışıkta bile kimin aradığını göz hizasında net bir şekilde görebilirsiniz. Ses ve video analizleri sayesinde, örneğin bir ziyaretçi yaklaşırken veya silah sesi veya saldırganlık algılandığında sesli uyarıları veya kayıtları tetikleyebilirler. Ayrıca, zorla girme veya yangın gibi acil durumlarda tehlikeli olayları kaydedebilir ve anında uyarılar gönderebilirsiniz.

Verimli entegrasyon
Axis ağ interkomları, geleneksel resepsiyon resepsiyonlarına göre daha akıllı, daha esnek bir alternatif sunar ve girişlerinizin çevresinde ek ekipman ihtiyacını ortadan kaldırır. Kapıları doğrudan veya uzaktan açmak için bir mobil uygulama, IP telefon veya video yönetim sistemi ( VMS ) kullanmanıza izin verirler. Mevcut IP ağınıza kolayca bağlanabilir ve bu ağdan güç alabilirler, böylece özel kablolamaya gerek kalmaz. Ayrıca, açık arayüzlerle entegrasyon için sayısız olasılık vardır, böylece özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik çözümünüzdeki farklı sistemlerle kolayca birleştirilebilirler.

Menu