Johnson Controls Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çevre Korumasını Güvenlik Planınızın Anahtarı Haline Getirin
Güvenlik uzmanlarımız, küçük işletmelere ve büyük işletmelere uygun bir dizi çevre koruma çözümü sunar. Tesisinizin içindeki ve dışındaki araç trafiğini daha iyi yönetmek veya yetkili personele açık erişim sağlamak istiyorsanız, size 24 saat koruma sunuyoruz.

24 Saat Koruma için Dikkatli Gözler
Kameralar her zaman herhangi bir izleme sisteminin ayrılmaz bir parçası olmuştur ve şimdi her zamankinden daha fazla yaygın olarak kullanılmaktadır. Video gözetiminin güvenliği artırma potansiyelinin farkında olan Johnson Controls, video gözetim sistemlerinizi basitleştirmenin yanı sıra güçlendirmeniz için size entegre çözümler sunar. Son teknoloji ürünü ürün yelpazesi, kolay entegrasyon için kameralar ve monitörlerden yazılımlara kadar uçtan uca destek sağlar; verilerin toplanması, analizi ve saklanması; bunların tümü güçlü ve etkili bir güvenlik sistemi oluşturmaya katkıda bulunur.

Çözümler
Akıllı, sezgisel, kullanımı kolay video gözetim çözümleri, evlerinizi ve iş yerlerinizi hırsızlık, vandalizm ve güvenlikle ilgili diğer olaylardan korur.

24 Saat Alarm Doğrulama ve Yönetimi
Video ağınızı, kritik olaylara daha verimli bir şekilde yanıt vermenize ve yanlış alarmları daha kolay tespit etmenize olanak tanıyan, yönetilen bir video çözümüne sorunsuz bir şekilde bağlamanıza yardımcı olabiliriz. Bu, tüm personelin ve hassas alanların daha etkili bir şekilde korunmasına yardımcı olacaktır.

Video Verilerinizden ve Müşteri ve Trafik Zekası Çözümlerimizden Değerli İçgörüler Elde Edin
İşte iş operasyonlarınıza farklı bir bakış açısı: Johnson Controlstan video analitiği çözümleri. Video analizi uzmanlarımız, sizi önemli olan veri kaynaklarına ve içgörülere yönlendirebilir. Açık kaynaklı video analizi yazılımı, web tabanlı video analizi, video analizi sunucuları ve daha fazlasını sunuyoruz. Perakende trafiğini, bekleme sürelerini ve çalışan/departman performansını ölçmenize ve izlemenize yardımcı oluyoruz.

Gözünüz Her Şeyin Üzerinde Olsun
Video, neredeyse her güvenlik sisteminin temel unsurlarından biri haline geldi ve Johnson Controls olarak, operasyonunuz ve gereksinimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz en iyi kamera ve izleme çözümleri kombinasyonunu belirlemenize yardımcı olabiliriz. En yeni görüntü işleme ve yönetim araçlarıyla birleşen kapsamlı video izleme seçeneklerimiz tam kontrole sahip olmanızı sağlar.

Güvenebileceğiniz Video İzleme Çözümleri
Teknisyenlerimiz video gözetim çözümlerinde en iyisini sunar. Entegre sistemlerimiz, doğru kameraları doğru yerlere yerleştirir ve video işlemlerinizi kaydetmek ve yönetmek için akıllı DVRler ve NVRler içerir. Düzen, kurulum, test ve bakımı içeren yeni ve mevcut video gözetim sistemleri çözümleriyle sizi destekliyoruz.

Video Yazılımı
Güçlü video analitiği ve entegrasyon özelliklerine sahip düşük bakım maliyetli video yönetimi ürünleri.

Bulut Hizmetleri
Tek bir bulut portalı aracılığıyla küresel olarak ölçeklenebilir bulut video gözetimi ve IoT video sistemleri.

Video izleme analitiği
Video güvenlik sistemlerinizi yeni ve daha akıllı yollarla entegre ederek iş zekasını bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz.

Menu