Berker & Hager Akıllı Ev Çözümleri

Berker by Hager KNX
Sürdürülebilir Yaşam Kalitesi
Tek bir ekran ve/veya birkaç anahtar ile evinizin IQ’sunu yükseltip, kendi kendini yönetmesini sağlayabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda dahi ışığı, ısıtma-soğutma sistemini, jaluzileri ve alarm sistemini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evinizin sizinle aynı şekilde düşündüğünü bilir ve kendinizi huzurlu hissedersiniz. Birbirinden kullanışlı tüm bu fonksiyonları mevcut tablet, telefon ve bilgisayarlarınız üzerinden denetleyerek konforu yönetebilirsiniz.

KNX Monoblok Anahtarlar
Akıllı Kontrol
Monobock serisi; akıllı ve çok yönlü bir çözüm sunuyor. Bir anahtar gibi görünmesine rağmen entegre bus modülü ve sıcaklık sensörü ile istenilen yere sıcaklık bilgisinin iletilmesi ile gerekli kontrol ve otomasyonun yapılmasını sağlıyor. RGB durum LED leri sayesinde farklı fonksiyonlar için içerdiği durum bilgisi ile İki butonlu bir üründe dört farklı fonksiyonun kontrolünü mümkün hale getiriyor. Bu sayede çok fonksiyonlu dokunmatik kontrol ünitesi olarak “küçük kontrol merkezi” özelliği sunuyor. ON/OFF ,dim, perde-panjur kontrolü ve ayarlanabilir durum LEDleri ile; özel yaşam alanları yada ticari alanlar gibi tüm proje çözümleri için çok iyi bir alternatif oluşturuyor.

KNX Touch Control
KNX Room Controller

KNX Touch Control KNX Room Controller Berker KNX room controller çekici tasarımı ve yenilikçi konsepti ile “All-in-one” tanımını hak ediyor. Yeni KNX oda kontrolörü sadece oda sıcaklığını kontrol etmekle kalmıyor, havalandırma sistemi gibi istenen birçok şeyi, hatta daha fazlasını çok fonksiyonlu olarak kontrol edebiliyor. Dahili sıcaklık sensörüne ek olarak, bir sıcaklık sensörü bağlanabiliyor. Ayrıca 4 saatlik güç rezervi ve 13 dil içeren hassas bir saat özelliğine sahip. Tüm bu özellikleri ile; özel projeler, kamu ve otel gibi tüm proje ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. 

Berker by Hager KNX RF Teknolojisi
Yeni teknoloji ürünü KNX RF‘i (Radio Frequency) evinize dahil etmek düşündüğünüzden daha kolay. Otomasyon sistemiyle uyumlu olarak çalışarak özel bir çözüm sunan RF, kablo kalabalığı yaşatmadan, radyo dalgalarıyla evinizle iletişimi sağlayabilen ilk ve tek sistemdir. Radyo dalgalarıyla çift yönlü haberleşmeyi sağlayan sistem, kolay montajı ile hayatınızda yepyeni bir teknolojinin kapılarını aralayarak, 400 fonksiyona kadar kontrol edilebilme imkanı sağlıyor.

Berker Multimedya Prizler 
En Gelişmiş, Yüksek Standartlara Uygun
Bundan birkaç yıl öncesine kadar oturma odamızı bir sinema salonu gibi kullanacağımızı düşünemez veya oyun konsollarının hemen her evde standart olacağını hayal edemezdik. Aynı şekilde veri aktarımları ve projektörlerin de bütün konferans salonlarında kullanılacağını bilmek bizim için sürpriz olurdu. Bu gelişmeler ve talepler sonucunda tüm bu yeniliklere adapte olacak ve en son teknolojik ekipmanlara cevap verecek multimedya prizleri geliştirdik.

Manufaktur business kişiye özel üretim...
Günümüzde dekorasyondan giyime kadar birçok alanda ‘kişiye özel’ trendi ön plana çıkmaktadır. MANUFAKTUR diye adlandırdığımız el yapımı özel üretim ürünlerimizde tıpkı porselen ve ipek ürünlerinin üretiminde olduğu gibi, aynı özen ve el emeği ile ince bir zanaatkarlık sergilenmektedir. Her bir ürün çok özel fikirler ile kendi kişiliğini oluşturur. Bu trendin adı bizde Berker MANUFAKTUR’dur...
Mimarlar ve tasarımcıların eşliğinde gerçekleştirilen, tamamen benzersiz yüksek teknolojinin ve el sanatlarının harmanı olan anahtar prizlerimiz müşterilerimizin bireysel tercihlerine göre özel bir seri olarak üretilmektedir. Bir benzerinin bulunmasını istemeyen müşterilerimizin hayal güçlerini gerçeğe dönüştürmek bizim için bir gurur kaynağıdır.

IP Roombox
Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Hager IP Roombox ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor.

 

 

Menu