Davantis Çevre Güvenliği Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DFUSION
İmkansızı tespit ediyoruz. Devrim niteliğindeki Yapay Zeka tabanlı teknolojiye sahip, pazardaki lider video analitik çözümü. En güçlü çözümümüz, izinsiz girenleri en zorlu durumlarda tespit edebilir ve sektördeki yanlış alarmlarda benzeri görülmemiş bir azalma ile daha uzun mesafeleri kat edebilir.

Sanal Kızılötesi
Davetsiz misafir tespitini iyileştirmek ve görüntüyü iyileştirmek için karanlık alanları sanal olarak aydınlatır. Sistem, kamera tarafından alınan görüntüleri işleyerek algılanması zor, karanlık alanları vurgular ve daha iyi denetim için daha net bir alan gösterir.
Sabitleyici
Daha doğru görüntü analizi sağlar ve genellikle kamera sarsıntısı veya hareketinden kaynaklanan yanlış alarmları azaltır .
Akıllı PTZ
Sabit kameralarla algılamaya dayanan Akıllı PTZ özelliği, algılama alanına yönlü kaydırma, eğme ve yakınlaştırma sağlayarak davetsiz misafirin daha iyi tanımlanmasını sağlar.

ATK PRO İsteğe Bağlı Modül
Bir davetsiz misafir görüş alanından hızla görünüp kaybolduğunda ne olur?
Akıllı PTZ işlevi, PTZ kamerayı algılama noktasında konumlandırır. Kamera yerine oturduğunda, ATK PRO kontrolü ele alır ve site içinde hareket eden davetsiz misafirleri takip eder.

Bu size güvenlik ihlalinin büyütülmüş, daha yüksek çözünürlüklü bir görüntüsünü verir. Dahası, davetsiz misafirin siteden ayrılmadan önce tam olarak nereye gittiğini bileceksiniz. PTZ kameradan gelen video, operatöre izinsiz giren kişinin büyütülmüş bir görüntüsünü ve ne yaptığına dair bilgi vermek için alarmla birlikte AMS’ye gönderilir. Alarm doğrulandıktan sonra, operatör caydırıcı önlemleri uzaktan etkinleştirebilir.

Video analytics solutions for Central Monitoring Stations (CMS)
Maksimum entegrasyon ve minimum yanlış alarmlar
Akıllı video analizi çözümümüzle tüm kurulumlarınızı etkin bir şekilde yönetin
Daview AMS sunucumuz geleneksel bir alıcı görevi görür.  Daview AMS, tesisleriniz üzerinde size tam kontrol sağlar ve önde gelen alarm yönetimi yazılımıyla doğrudan entegre olur.

Daview, Çevre Güvenliği için video analitiği
Her kurulum türü için maksimum algılama ve ROI

DAVIEW MINI
Neden DAVIEW MINI’yi seçmelisiniz?
Sanayi sitelerini, binaları ve evleri koruyabilecek verimli bir video gözetim sistemi istiyorsanız, bu video analitik çevre güvenlik sistemi sizin için doğru seçimdir. Herhangi bir Alarm İzleme İstasyonu ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve tüm donanım markalarıyla uyumludur ve size ihtiyaçlarınıza en uygun CCTV kurulumunu tasarlama özgürlüğü verir. Daview Mini, düşük yanlış alarm oranıyla maksimum güvenlik sağlar.

Küçük Çevre Sistemleri İçin Video Analizi
Sanayi birimleri, işletmeler, evler. Her kurulum farklıdır, ancak DAVIEW MINI çözümümüz tüm çevre güvenlik taleplerinize etkili bir şekilde uyum sağlar. Kurulumu hızlı ve kolaydır. Kamerayı yapılandırmak ve işinizin veya konutunuzun kritik noktalarını korumak için güvenilir bir güvenlik sistemine sahip olmak yalnızca beş dakikanızı alır. Bu çözüm, insanları, araçları ve CCTV kurcalamalarını tespit etmek için maksimum hassasiyet sunar.

DAVIEW S
Neden DAVIEW S’yi seçmelisiniz?
Çevre güvenliği, endüstriyel tesisler için maksimum önceliktir ve herhangi bir güvenlik ve gözetim planının önemli bir yönüdür. Video gözetim sistemleri için DAVIEW S video analitik çözümü, endüstriyel sektör için değerli bir müttefiktir. Piyasadaki tüm güvenlik sistemleriyle uyumludur ve hızlı alarm doğrulaması için herhangi bir alarm izleme merkezi, CRA veya PSIM ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve anında yanıt verir.

Endüstriler için Çevre Video Analizi
Hırsızlık, vandalizm, endüstriyel casusluk ve kurcalama, endüstriyel topluluk için çok önemli tehlikelerdir. Mükemmel bir video analizi teknolojisi çözümüne sahip olmak bu yüzden çok önemlidir. DAVIEW S, her türlü CCTV güvenlik donanımıyla uyumludur ve yalnızca beş dakikada kurulabilir. Bu video gözetim sistemi, son derece kritik alanları korumak için idealdir, yüksek düzeyde hassasiyetle 24 saat koruma sağlar, izinsiz girenleri tespit ederken yanlış alarm oranlarını önemli ölçüde azaltır.

DAVIEW LR
Neden DAVIEW LR’ı seçmelisiniz?
Kritik altyapılar ve büyük kurulumlar verimli, uygun maliyetli çevre güvenliği gerektirir. DAVIEW L/R, bir CCTV video gözetim sistemini çalıştırmanın maliyetini en aza indirir, maksimum hassasiyette algılama ve yanlış alarmlarda ciddi bir azalma ile çevreye üstün kapsama alanı sağlamak için video analitik teknolojisinden yararlanır. Tüm yazılım markalarıyla tamamen uyumludur ve herhangi bir CRA veya PSIM izleme istasyonuyla entegre olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi CCTV kurulumunu tasarlama konusunda sizi özgür bırakır.

Kritik Altyapılar İçin Çevre Video Analizi
Lojistik merkezleri, havaalanları, güneş enerjisi santralleri, askeri tesisler, elektrik santralleri, müzeler ve daha birçok tesis %100 etkili bir çevre güvenlik sistemi gerektirir. DAVIEW LR’nin sektördeki lider video analiz sistemi olarak tanınmasının nedeni budur. Yanlış alarmları %90’dan fazla azaltma ve izinsiz girenleri hızlı bir şekilde tespit etme yeteneğine sahiptir. Bu sistem uygulandığında, mülkünüz birkaç insan kaynağıyla daha iyi korunacak ve herhangi bir kontrol merkezinde, izleme istasyonunda veya PSIM’de yatırım getirisini en üst düzeye çıkaracaktır.

Menu