Grandstream Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grandstream’in Android TM özellikli GXV3300 ve 3400 serisi IP Video Telefonları,  tablet benzeri işlevsellik ve web erişimi sunarken gelişmiş video ve ses iletişiminin gücünü masaüstüne taşır. Kullanıcılar, bu son teknoloji görüntülü telefonlarla güçlü bir multimedya deneyiminin keyfine varacaklar.
GXV3450
GXV3480
GXV3470
GXV3380
GXV3370

Resepsiyonistler, yöneticiler veya yüksek hacimli kullanıcılar için çağrı kontrol verimliliğini artırmak için ideal olan, kurulumu kolay bir genişletme modülü. Tüm görevliler, Genişletme Modüllerimizle birden fazla gelen çağrıyı izleyip göndererek maksimum üretkenliğin keyfini çıkaracaktır. GXP2200EXT; GXP2140, GXP2170 ve GXV3240 ile eşleşir. GBX20 genişletme modülü hem GRP2615, GRP2624 hem de GXV3350 ile eşleşir.
GBX20
GXP2200EXT

Güçlü ancak yönetimi kolay bir ses, video, veri ve mobilite iletişim platformu, Grandstream’in UCM IP PBX serisi ile bağlantılı olduğu zamandan daha ulaşılabilir olmamıştı. UCM serisi IP PBX’ler, lisans ücreti, yükseltme ücreti veya özellik başına maliyet olmaksızın yönetimi kolay şirket içi bir çözümde kapsamlı bir birleşik iletişim özellikleri seti sunar. UCM’lerimiz, küçük ve orta ölçekli işletme dağıtımlarından küçük ve orta ölçekli işletme çözümlerine kadar uzanır.
UCM6300 Serisi IP Santral
UCM6300 Ses Serisi IP PBX
UCM6510
UCM6200 serisi
HA100

Her birey için özelleştirilmiş güçlü bir çözüm geliştirmek, iletişimi ve iş yükü verimliliğini kolaylaştırır. Grandstream, son teknoloji telefon cihazlarını her zamankinden daha erişilebilir ve kurulumu daha kolay hale getiriyor. Geniş telefon uç nokta yelpazemize bir göz atın ve Grandstream ile bugün mükemmel ağı oluşturun.

GRP Serisi IP Telefonlar
GRP serisi, toplu dağıtım için tasarlanmış taşıyıcı sınıfı IP telefonlardır. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için, Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS), Grandstream uç noktalarının kurulumlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlar. 

GXP Serisi IP Telefonlar
GXP serisi telefonlarımız, sık sık telefonda olan ve gelişmiş özelliklere, hat desteğine ve kullanılabilirlik seçeneklerine erişmesi gereken kullanıcılar için tasarlanmıştır. Daha fazlasını yapın, daha fazla aramayı yönetin ve daha fazla kişiyle iletişim halinde olun.

Otel Telefonları
GHP Serisi otel telefonları, otellerin ve misafirlerinin ihtiyaçlarına göre programlanabilen ve özelleştirilebilen, herhangi bir otel odası için kullanımı kolay IP telefonlara sahiptir. Bu seri ayrıca apartmanlar, yurtlar, hastaneler, perakende ve çok daha fazlası için idealdir.

DECT Kablosuz
Üretken ve esnek bir iletişim ortamı yaratmak için bir VoIP Ağını mobilize edin. DP750 ve DP720, kullanıcıların masalarından bağımsız olarak herhangi bir işyerinde, depoda, perakende satış mağazasında veya konutta kısıtlama olmaksızın hareket etmelerine olanak tanır.

Wi-Fi Kablosuz
Kablosuz W-Fi IP telefonlarımız perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarını karşılamak için özelliklerin, mobilitenin ve dayanıklılığın güçlü bir kombinasyonunu sunar.

Genişletme Modülleri
Yüksek arama hacmine sahip kullanıcılar, aramaları kolayca yönlendirmek ve kontrol etmek için net ve verimli bir yola erişim gerektirir. Dahili hat modülleri, kullanıcıların açık hatları belirlemesine ve çağrıları etkili bir şekilde yönlendirmesine olanak tanır.

Yazılım Telefonu Uygulaması - Wave Lite
Grandstream Wave-Lite, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir Android™ cihazında 6 adede kadar farklı iş veya konut SIP hesabı aracılığıyla sesli arama yapmasına ve almasına olanak tanıyan ÜCRETSİZ bir yazılım telefonu uygulamasıdır.

 

Menu