Telesis Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otonom IP Telefon Santralı Teknolojisi

Telesis Otonom Üniteler Kümesi (Cluster Of Autonomous Units – CAU) teknolojisini kullanan tek telekom şirketidir. Tasarımında iletişimin kesilmesini doğrudan etkileyecek ünite/donanım sayısını sıfıra indiren bu teknoloji ile oluşabilecek içsel ve dışsal arızaların tümünde santralınız susmaz, iletişim devam eder. Birbirinin görevlerini bilen, öğrenen, aktaran akıllı ünitelerin bir araya gelmesiyle Telesis Telefon Santralınız en kötü felaket senaryolarında dahi iletişiminizin kesilmeden devam etmesini sağlar.

Son Teknoloji Yönetici Telefonları ile Liderlerin İletişim İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

HD ses kalitesi ve yüksek kazançlı Full-Duplex Handsfree özelliği ile konuşmalarınızda en ufak detayları yakalayın. Sayısal Yönetici Telefonu kullanıcılarına zaman kazandıracak tek tuş yeteneklerine sahiptir. Günümüzde iletişim hız, güvenlik ve kolay kullanım gerektirir. Telesis Sayısal Telefonları tüm bunları ve fazlasını sunar. 

Son Teknoloji Telesis IP Telefon Çözümleri ile Tüm Sektörlerin İletişim İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Günümüzün çalışma şartları farklı bölgelerde ve farklı ortamlarda çalışanların iletişim tercihlerini hızla değiştirdi. İnternet protokolü üzerinden ses aktarımı ile IP telefonların olduğu her yer kişilerin ofisi oldu. Telesis ileri güvenlik standartlarının tümünü destekleyen IP Telefon çözümleri ile 1983’den beri olduğu gibi bugün de kesintisiz iletişimin güvencesi teknolojik ürünleri ile sektöre yön veriyor.

Menu