Milestone Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Milestone ile işinizin bugün ve yarın ihtiyaç duyduğu özelleştirilmiş video teknolojisi çözümlerini oluşturmak için gereken yazılım, donanım ve hizmetlere sahip olursunuz. Verimliliği ve operasyonları geliştirmekten insan deneyimlerini iyileştirmeye kadar, veriye dayalı video teknolojisi her yönüyle kuruluşlarda dönüştürücü bir rol oynayabilir.

MILESTONE XPROTECT

Milestone XProtect nedir?
XProtect, halihazırda 500.000den fazla müşteri sitesinde güvenilen bir video yönetim yazılımı (VMS) platformudur. Açık platform mimarisi ve Essential+dan Corporatee uzanan beş çeşidiyle XProtect, her türlü organizasyonun video teknolojisiyle büyümesini sağlar.

XProtect uzantıları, XProtect VMSnizin üzerine yüklenen özenle tasarlanmış yazılım ürünleridir. İster perakende, ister ulaşım veya şehir gözetimi alanında çalışıyor olun, uzantı ürünlerimiz sektörünüzün tam ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır:
XProtect Olay Yöneticisi

XProtect Hızlı İNCELEME
XProtect LPR Plaka Tanıma
XProtect Akıllı Duvar
XProtect işlem

MILESTONE KITE CLOUD VIDEO SECURITY

Güvenliği sizin için halleder
Zamanınızı almayan daha basit bir güvenlik çözümü mü arıyorsunuz? Milestone Kite cevaptır. Bulut tabanlı olduğundan çalıştırılması kolaydır, her yerden erişilebilir ve bakım konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca size 6.000den fazla kamera modeli ve çeşitli katma değerli analitik arasından seçim yapma özgürlüğü veren açık bir çözümdür. Gününüz yeterince meşgul olduğundan, siz geri kalanına odaklanırken Milestone Kiteın güvenliği sağlanır.

MILESTONE HUSKY IVO™

Milestone XProtect için en uygun video gözetim cihazları
Yeni Husky IVO işletmeniz için neden en iyi seçimdir? Destek, kolay kurulum ve ürünlerin kendisi, video yönetim yazılımınızdan (VMS) en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için birlikte çalışır.

Neden Milestoneu seçmelisiniz?

Tamamen yapılandırılabilir ve geleceğe hazır
XProtectin açık platform mimarisi, ihtiyaçlarınız geliştikçe uyarlanmasına, ölçeklenmesine ve güncellenmesine olanak tanır.

Güvenilir performans ve güvenlik
Kesinti süresini en aza indirmenin ve yatırım getirisini artırmanın yanı sıra platformumuz, GDPR ve FIPS 140-2 uyumluluğu ile gönül rahatlığı sunar.

İşbirlikçi ve hizmet odaklı
Milestoneun ürünlerini, hizmetlerini ve uzmanlığını ve küresel iş ortağı ağımızı kullanarak en iyi performans gösteren video çözümlerini oluşturun.

Sorumlu ve insan odaklı
İnsanların güvenliğini, mutluluğunu ve sağlığını iyileştirmenin yeni yollarını keşfederken video teknolojisini etik ve uyumlu bir şekilde kullanın.

 
Menu