Bticino MyHome Akıllı Ev Çözümleri

MyHOME ev otomasyon sistemi size birçok yönden konfor ve güvenlik sağlar.
Yaşam alanlarınızda aydınlatma, perde-panjur sistemi, ses ve müzik sistemi, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi birçok sistemi MyHOME ile tek merkezden kontrol edebilirsiniz.
MyHOME sistemi aynı zamanda kapı girişlerini kontrol etmenizi sağlar. İnterkom cihazları sayesinde gelen misafirlerinizi görüntüleyebilir ve kapıları açabilirsiniz.
Enerji yönetimi özelliği sayesinde tasarruf yapmanızı sağlar ve tüketim değerlerinizi optimum seviyede tutar. Birçok sistemle entegre olur
ve yeni teknolojilere kolayca uyum sağlar. Kamera, ses ve görüntü sistemlerine entegre edilebilir.
Uzaktan erişim ile evinizi dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde, sizin belirlediğiniz senaryoları isterseniz zamana bağlı olarak yönetebilirsiniz. Böylece eviniz sizin modunuza uyumlu hale gelir.

MyHOME ev otomasyon sistemi ile aşağıdaki sistemlere de entegrasyon sağlanır:
- Ses sistemi yönetimi
- VRF/VRV yönetimi
- Uzaktan erişim
- İnterkom

Wi-Fi İNTERKOM SİSTEMİ
HOMETOUCH, MyHOME_Up sistemini yönetmek için kullanımı kolay bir dokunmatik ekrandır.
HOMETOUCH, BTicino görüntülü kapı giriş sistemi ile entegre olur ve bağlı iç ünite olarak da kullanılabilir. Netatmo iç mekan ve dış mekan kameralarla da entegre çalışır. Tüm ev otomasyonu ve görüntülü kapı giriş sistemi fonksiyonları ekrandan veya akıllı telefondan MyHOME_Up ve Door Entry for HOMETOUCH uygulamalarıyla uzaktan yönetilebilir

OTEL ÇÖZÜMLERİ
Resepsiyondan odaya kadar tam kontrol.

RAHATLIK VE KONFOR
Tek bir dokunuşla huzuru yakalayın.
Dilerseniz rahatsız edilmeme butonuna basın, dinlenmeye devam edin.
İç anahtarlar: Rahatsız edilmeme ve oda temizlik butonlarıyla isteklerinizi kolaylıkla oda dışındaki göstergelerle belirtebilirsiniz.
Uyarıcılar: Göstergeler sayesinde odanızı temizletebilir veya dinlenmeye devam edebilirsiniz. Dinlenme esnasında zil fonksiyonu devre dışı kalacaktır.

GÜVENLI KULLANIM
Tıraş prizleri ve korumalı prizler ile güvenli şekilde elektronik cihazları çalıştırabilirsiniz. Bunun yanında ipli buton ile acil durumlarda resepsiyona bilgi gönderebilirsiniz.

AYDINLATMA VE TÜM KONTROLLER:
ÇOKLU ALGILAMA DENEYİMİ
Çerçeve olmadan yeni dokunmatik kontroller MyHOME_Up uygulamasıyla özelleştirilmiş ikon ve ledler Yeni işlevlere genişletilebilir aydınlatma ve tüm kontroller

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR FONKSİYONLAR OLUŞTURUN
Son kullanıcı Digital Controls uygulaması üzerinden dijital kontrollerin işlevlerini ve ikonlarını istediği zaman değiştirebilir.
AYDINLATMA ON/OFF ve DIMMER modu ile geleneksel akkor lambaların, LED ve floresan/halojen lambaların yönetimi.
 
PERDE/PANJUR VE DİĞER CİHAZLARIN OTOMASYONU
YUKARI / AŞAĞI (veya AÇIK / KAPALI) modu ile panjurların, perdelerin, kapıların ve diğer motorlu cihazların hareketi ve kayıtlı bir konumu geri çağırma.

AYDINLATMA VE OTOMASYON SENARYOLARI
Senaryolar bir dizi işlemlerin eşzamanlı yürütülebilmesi için önemlidir. Fiziksel bir cihaz, sesli komutlar veya otomatik olarak takvim tabanlı etkinlikler vb. ile bazı aydınlatmaları ve bazı panjurları açmayı aynı anda etkinleştirmek mümkündür. Sistem NUVO ve sıcaklık kontrol sistemleri ile entegre ise fon müziği ve istenilen sıcaklık da ayarlanabilir.

SICAKLIK KONTROL SİSTEMİ
Sistem, ekranlı bir termostat ref. H/LN4691 veya bölge termostatı olarak kullanılan ref. 3454 ile 99 bölgeye kadar sıcaklık yönetimine izin verir. MyHOME_Up uygulaması, sistemin programlanması ve cihazların çalışmasının kontrolüne izin verir.

AKILLI TELEFON VE MyHOME_Up UYGULAMASI İLE KONTROL
Akıllı telefon ile kontrol, kullanıcının telefonunda yüklü olan MyHOME_Up uygulaması kullanılarak yapılır. MyHOMEServer1, modem aracılığıyla internete bağlanır. Kullanıcı tarafından herhangi bir uygulama yapılandırması gerekmez. Yönetilecek tüm cihazlar, sistem çalıştırıldığında otomatik tanınır.

MyHOME_Up uygulamasıyla aşağıdakileri yapmanız mümkün olacaktır:
- Aydınlatmaları kontrol edin;
- Panjurları kontrol edin;
- Sıcaklığı ayarlayın;
- Prizleri kontrol edin;
- Yüklerin (çamaşır makinesi, ocak vb.) anlık tüketimini görüntüleyin;
- Diğer markaların cihazlarını kontrol edin (LIFEX, Philips Hue aydınlatmaları vb.);
- Kapı kilitleri;
- Nuvo çok odalı ses sistemin;
- Senaryolar oluşturun ve yönetin.

Menu