Exacq Video Yönetim Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video İzleme

Akıllı, Ölçeklenebilir ve Sezgisel Video İzleme
20 yıllık deneyim ve 5.000den fazla entegre kamera modeli
exacqVision yaklaşık yirmi yıldır video gözetim sistemlerinde lider konumdadır. Basitliği, satın alınabilirliği ve ölçeklenebilirliği ile tanınan Exacq, akla gelebilecek hemen hemen her pazara hitap eden ve çok çeşitli erişim kontrol çözümleri, video analitiği ve IP kameralarla entegre olan güçlü, platformlar arası çözümler sunar. İster sıfırdan başlıyor, ister analog veya IP kameralardan oluşan mevcut bir CCTV sistemini güncelliyor olun, exacqVision sizin çözümünüzdür.
Ücretsiz bir istemciden, web tarayıcısından veya mobil cihazdan yönetilebilen sezgisel ve kullanımı kolay bir VMS yazılımı ile operasyonel verimliliği artırın. Zengin özelliklere sahip yazılım ürünlerimiz, çeşitli ihtiyaçlar için canlı ve kayıtlı videoları yönetmek üzere tasarlanmıştır. 
Saklamak istediğiniz kameralarınız veya donanımlarınız varsa, tüm video gözetim ortamını yükseltmenize gerek yoktur. exacqVision, mevcut sistemler ve üçüncü taraf teknolojilerle entegre olur ve 60tan fazla üreticiye ait 5.000den fazla IP kamera modeli ve 20 erişim kontrol sistemi ile uyumludur.

Erişim Kontrolü

Entegre erişim kontrolünü deneyimleyin
Hangi entegre erişim kontrolü çözümünün ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenmek için bugün bir exacqVision uzmanına ulaşın.

Erişim kontrolüne yönelik en basit çözüm, güçlü donanım ve sezgisel bir platformla başlar
Canlı kapı etkinliğini görüntüleyin ve bağlantılı gözetim videosu ile erişim uyarıları alın. Kimlik bilgilerini hızlı ve güvenli bir şekilde atayın ve iptal edin.  exacqVision A-Serisi ve Z-Serisi kayıt cihazlarıyla Kantech Onboard entegrasyonu, ayrı bir erişim kontrol sunucusu ihtiyacını ortadan kaldırır. Tam özellikli yazılım kolayca ölçeklenebilir, yanıt sürelerini iyileştirir ve uygun maliyetli bir çözümdür.
İster birkaç kapı için ister birkaç bin kapı için erişim kontrolüne ihtiyacınız olsun, Kantech Onboard ölçeklenebilirdir ve birden çok yerde binlerce kartın yönetimine izin verir.
Harita işlevi kullanılarak kolayca bulunabilen ilgili kameraları görüntülerken exacqVisiondan kapıları izleyip kontrol ederek kritik alarmlara ve olaylara tepki süresini iyileştirin.

Veri Depolama

Yüksek Performanslı Video Depolama Çözümleri
Hangi NVRin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu ve ek, özelleştirilmiş güvenlik çözümlerinden faydalanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için bugün bize ulaşın. Tüm ortamlar, işletme boyutları ve endüstriler için yüksek performanslı depolama çözümleri. İster güçlü bir video depolama çözümüne, ister küçük ve kompakt bir çözüme, ister hem IP hem de analog kameralar için çalışan bir çözüme ihtiyacınız olsun, donanıma sahibiz.  

Menu