Gallagher Güvenlik Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevre Güvenliği
Gallagher, caydırıcılık ve algılama olmak üzere iki temel ilkeye dayanan bir dizi gelişmiş çevre güvenlik çözümü sunar .

Gallagher Komuta Merkezi kullanılarak yapılandırılan ve kontrol edilen etkili ve güvenilir çözümlerimiz, tek bir merkezi konumdan birden çok tesiste yönetilebilir ve izlenebilir.

Uygun maliyetli izlenen darbe çit sistemimiz, yeni veya mevcut bir çevre çitinin içine inşa edilebilecek enerji verilmiş, yüksek gerilimli tellerden oluşan bir ızgaradan oluşur. İzlenen kablolar, tanımlanmış alanlara yetkisiz girişi veya çıkışı algılar ve anlık uyarıları tetikler.

Yüksek güvenlik yetenekleri
Gallagherın yüksek güvenlik çözümleri, tek bir merkezi platformdan tamamen entegre çevre güvenliği , erişim kontrolü ve izinsiz giriş alarmları yönetimi sunar. Yüksek güvenlikli çözümlerimiz, kamu hizmetleri ve sivil altyapıdan düzeltme ve savunma tesislerine kadar dünya çapında hassas ve kritik tesislerde kullanılmaktadır.
Profesyonel hizmetlerle desteklenen hem donanım hem de yazılım sistemleriyle Gallagher size iş sürekliliğini sağlamak, varlıklarınızı korumak ve insanları güvende tutmak için akıllı ve güçlü bir yol sunar.

Çoklu Teknoloji Yaklaşımı
Gallagher Komuta Merkezi yazılımı ve Bina Otomasyon ve Kontrol ağları (BACnet) protokolü, her zaman hizmetlerin tam görünürlüğü ve kontrolü ile site operasyonlarını kolaylaştırmanıza olanak tanır. Bir dizi yenilikçi ürün ve özellikle sorunsuz entegrasyon, daha akıllı, daha uygun maliyetli bir çalışma yöntemi sağlar.

İş sürekliliği ve iş gücü yönetimi
İş sürekliliği ve operasyonel akış her kuruluş için esastır. Uyumsuzluk, güvenlik ihlalleri, kazalar veya kasıtlı hasar nedeniyle bir siteyi kapatmanın maliyeti önemlidir. Güvenlik çözümlerimiz sizi ve personelinizi güvenli, sağlıklı ve uyumlu olmanız için destekler.

İşgücü yönetimi ve güvenliği
Gallagher çözümleri, güvenlik platformunuz ve insan kaynakları sistemleriniz arasında iş entegrasyonu sunar. Hem fiziksel güvenlik altyapımızı hem de yenilikçi yazılımımızı kullanarak iş politikalarınızı ve süreçlerinizi her noktada verimli bir şekilde uygulayabilir, uygulayabilir ve raporlayabilirsiniz. İş gücünüzün yetkin ve işe uygun olduğundan emin olun, operasyonel kesintileri azaltın ve üretkenliği artırın.

Politika, standartlar ve düzenlemelere uyun.
Göreve alınmış, yetenekli, kalifiye ve uyumlu olduklarından emin olmak için kapıdaki personeli verimli ve doğru bir şekilde kontrol edin.
Yaklaşan sona ermeler konusunda proaktif olmak ve gereksiz lokavtları önlemek için iş gücünüzü güçlendirin.
Tüm ziyaretçiler, çalışanlar ve yüklenici kart sahipleri için sahada geçirilen süreyi izleyin ve yönetin.
İnsanların doğru yerde, doğru zamanda, doğru becerilere ve yetkinliklere sahip olduğunu bilin.

Risk yönetimi
İnsanlar ve sahadaki konumları söz konusu olduğunda, özen yükümlülüğünüzün yüksek derecede kontrol ve kesinlikle yerine getirildiğinden emin olun. Entegre çözümlerimiz, erişim kararlarını otomatikleştirmenize, insanların sahada nerede olduğunu hızlı bir şekilde belirlemenize ve acil durumlar da dahil olmak üzere her durumda güvenliği artırmanıza olanak tanır.

Sağlık ve güvenlik gereksinimlerini yerinde güvenle karşılayın.
Tüm çalışanlarınızın her zaman, çeşitli durumlarda hesaba katıldığını bilin.
Tam olarak nerede olduklarını bilerek tehlikeli bölgelerde çalışan personeli koruyun.
İnsanların yalnızca içinde bulunmaya yetkili oldukları alanlara girmesine izin verin.
Acil durum yönetimi süreçlerini ve müdahale süresini iyileştirin.
Gerçek zamanlı kart sahibi konum verileriyle olay yanıt süresini azaltın.

İş verimliliği
Bina yönetim sistemleriyle akıllı entegrasyondan, otomasyon ve kaynakların akıllı kullanımı yoluyla elde edilen insan ve zaman verimliliğine kadar, Gallagher çözümleri size zaman ve para kazandırmak için tasarlanmıştır. Yenilik ve verimliliğe odaklanmamız, iş gereksinimlerinize ilişkin derin bir anlayışla birleşir. temel operasyonlarınızın toplam ekonomi ile etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.
 
Bina otomasyonu ve kontrolü
Maliyet odaklı ve enerji bilincine sahip bir iş ortamında, bina yönetim hizmetlerinizin doğru çalıştığından ve gerekmediğinde güç ve kaynak tüketmediğinden emin olmanız gerekir.
Command Center yazılımı ile bina yönetim sistemleri arasında BACnet protokolünü kullanan üst düzey iletişim, önemli maliyet ve enerji tasarrufu fırsatları sağlar.

Tüm servislerin her zaman yerinde görünür olması, hızlı yanıt verme kabiliyetini sağlar.
Bina yönetim sistemleriyle entegrasyon, izlemeyi iyileştirir ve işletme giderlerini azaltır.
Kaynak rezervasyon sistemleriyle entegrasyon, bir odanın ne zaman kullanılmadığını belirler ve ışıkları, klimayı, ısıtmayı kapatır ve kapıyı kilitler.
Hizmetleri yalnızca doğru erişim ayrıcalıklarına sahip kişiler etkinleştirebilir.
Kendini izleme ve raporlama sistemleri
Verimli, daha doğru ve duyarlı güvenlik izleme sistemleri ve operasyonel hizmetlerin etkin yönetimi, çeşitli avantajlar sağlar.

Tespit edilen güvenlik ihlallerine hızlı, uygun yanıtlar.
Yanlış alarmlara daha az personel harcanır.
Düzeltilmesi daha zor ve pahalı hale gelmeden önce operasyonel hataların zamanında keşfedilmesi.
Kolayca özelleştirilebilir, doğru ve zamanında raporlama ile azaltılmış yönetim süresi.
Güvenilir çevre durumu raporlaması, manuel inceleme ihtiyacını ortadan kaldırır.
Akıllı tesis yönetimi
Akıllı bir çalışma ortamı, artan üretkenlik, daha fazla personel işbirliği ve mevcut tesislerin daha iyi kullanımı anlamına gelir.

Oda ve kaynak kullanımını otomatik olarak yönetin ve tam potansiyelleriyle kullanılmalarını sağlayın.
Devam eden ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma maliyetlerini azaltın.
Ek nakit akışı yaratarak tesisleri saat bazında kiralama fırsatlarını belirleyin.
İlk inşaat ve bina düzenlemelerinde önemli tasarruflar elde edin.
Ekipler arasındaki iletişimi iyileştirerek ve çalışma ortamının yüzde 20ye kadar daha küçük olmasını sağlayarak, alanı daha iyi kullanın.
Otoparklardan kafeteryalara kadar tesislerin verimli kullanımını sağlamak için çalışan erişim kartlarını kolaylaştırın.
Ziyaretçi ve yüklenici yönetimi
Self servis site tanıtımlarını kullanarak resepsiyonda zamandan ve insan saatlerinden tasarruf edin. Ziyaretçiler ve yükleniciler, dokunmatik ekranlı bir kiosk kullanarak bir resepsiyonistten bağımsız olarak oturum açabilirler.

Yüklenicinin sahada geçirdiği süre ile faturalanan süreyi uzlaştırmaya yardımcı olmak için süre ve katılım raporlamasını verimli bir şekilde yönetin.
Ziyaretçi geliş ve gidişlerini kolayca yöneterek resepsiyonda personel zamanında verimlilik yaratın.
Global anti-passback ve anti-tailgating önlemlerini kullanarak doğru bir genel bina sayısı sağlayın.
Her alanda doluluk limitleri için uyarılar yükseltin.
Bina tam doluluğa ulaştığında ilave personelin binaya girmesini engelleyerek bina ve güvenlik düzenlemelerinin ihlal edilmesini önleyin.

Menu