Alcad Hemşire Çağrı Sistemi hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yapay Zeka ile hastaneler ve bakımevleri için %100 IP telekomünikasyon ve güvenlik platformu

ALCAD Facility’de , hastalara ve hastanelerin ve bakım evlerinin kullanıcılarına giderek daha fazla kişiselleştirilmiş ilgi sunmamızı sağlayan teknolojik değişime öncülük etmek için her gün çalışıyoruz . 2008 yılında, ALCAD’ın hastaneler  ve  bakım evleri  için odadan hemşireye basit bir çağrının ötesine geçen telekomünikasyon ve güvenlik platformu ACCURO aracılığıyla %100 IP hasta-hemşire sistemi oluşturan ilk şirket olduk  . Uyarı ve uyarı yönetimini yöneten  güçlü, %100 IP tabanlı bir beyindir .

Şimdi yeni bir paradigma değişikliğine öncülük ediyoruz: ACCURO.AI, ACCURO’ya tamamen entegre edilebilen , tescilli algoritmalara sahip sunucu tabanlı yapay zeka çözümüdür . Bu avantaj, merkezi dışarıdan gelebilecek olası siber saldırılara karşı koruyarak siber suçlulara karşı %100 güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasına olanak tanır.

ACCURO.AI yüksek katma değerli hizmetler sunar. Sağlık merkezi, güçlü yazılımı sayesinde kişilerin otomatik olarak izlenmesinden, sorunların önceden tahmin edilerek önlenmesine kadar birçok avantaja sahip olacak.

Bu paradigma değişimi, sağlık ve toplum sağlığı personeline doğal çalışma araçları, giderek daha küçük ve daha güçlü, birden fazla işleve sahip ve dekorasyona daha entegre cihazlarla sunulmasını sağlayacaktır.

Alcad hemşire çağrı sistemi, Alcad accuro, alcad türkiye

Menu