Geçiş Kontrol Sistemleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gsb Teknoloji, iş ortaklarımızla , operasyonel ve iş gereksinimlerinizi karşılamak için esnek, entegre Erişim Kontrolü ve Güvenlik Yönetim Sistemleri çözümleri sunar.

Bu sistemler, riski kontrol etmek, iş verimliliğini artırmak, iş sürekliliğini sağlamak ve karlılığı artırmak için birden fazla erişim noktasını verimli ve güvenilir bir şekilde yönetmek üzere tasarlanmıştır. Akıllı veri yönetimi, bilgilerinizi güvende tutar. 

Yapınızın benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir sistemler, aşağıdakiler dahil olmak üzere sisteminizin tüm yönlerini yönetmek ve raporlamak üzere yapılandırılabilir:

Erişimleri, kartları ve fotoğraflı kimlikleri dahil olmak üzere kart sahiplerini yönetin.
Alarmları izleyin ve tüm sistem özelliklerini kontrol edin.
Saklanan sistem bilgilerini alın ve raporlayın.
Üçüncü şahıs sistemleriyle arayüz ve bilgi alışverişi.
Siteyi ve tüm sistem bileşenlerini yapılandırın.
Gsb, iş ortaklarımızla birlikte, operasyonel ve iş gereksinimlerinizi karşılamak için genel Erişim Kontrol ve Güvenlik Yönetim Sistemlerinizi geliştirecek çok sayıda uygulama ve çözümün entegrasyonuna izin veren bu sistemi sağlayacak konumdadır.

Bu sistem ve çözümler, yatırım getirisi sağlayan toplam ekonomi ile sağlanır.

Gsb Teknoloji ayrıca, dikkate alınması halinde, en son sistemlere ve teknolojiye yükseltme açısından mevcut Erişim Kontrol ve Güvenlik Yönetim Sistemlerinizi gözden geçirebilecek bir konumdadır.

Menu