Cathexis Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CathexisVision, çeşitli pazar sektörlerinde güvenlik ve altyapı yönetimi gereksinimlerini karşılayan özelliklerle dolu bir video yönetimi çözümüdür.

Merkezi bir kontrol odasında gelişmiş alarm yönetimi
CathexisVision alarm yönetimi, zengin özelliklere sahip CathexisVision video izleme yazılımının bir parçası olan gelişmiş bir yönetim aracına ağ geçidi sağlar. CathexisVision açık platformuna eklendiğinde, alarm yönetimi ağ geçidi, merkezi bir kontrol odasında daha fazla alarm yönetimi sağlar. Bu da müşterilere gözetim teknolojisine yaptıkları yatırımdan maksimum geri dönüş sağlıyor.

Bir veya daha fazla siteden gelen alarmları merkezi olarak ve uzaktan yönetme yeteneği sağlar. Belirli olay görüntülerini aramak için operatörün yüzlerce hatta binlerce video akışını izlemek yerine tanımlı olaylara yanıt vermesini sağlamak. Alarm yönetimi ağ geçitleri olayları/alarmları, kullanıcı tanımlı tesis olayları, teknik alarmlar veya tesisler arasındaki iletişimde bir arıza olabilir.
CathexisVision, aşağıdakiler gibi çok çeşitli uygulamalar için en uygun video izleme çözümünü sağlar: yerel tek sunucu; tek siteli sistemler; uluslararası çok sunuculu, çok siteli operasyonlar.
Carbon , gelişmiş özelliklere sahip şık bir kullanıcı arayüzüdür.
Geliştirilmiş performans ile Carbon, en iyisini sunar
Operatör kullanım kolaylığı.
Yeni otomatik izleme araçları 
Birden çok kullanıcı rolünü devralma seçeneği 
Mevcut CathexisVision akıllı arama özelliklerinde geliştirilmiş kullanılabilirlik
Gelişmiş video oluşturma desteği 
Özelleştirilebilir düzenler oluşturun 
Meta veritabanı arama ve filtreleme araçlarıyla olayların ve çekimlerin hızlı bir şekilde alınması 
Kullanımı kolay haritalama aracı 
Güçlü kanıt oluşturma 
Gelişmiş balıkgözü düzeltme ve video ölçekleme 
Birden fazla uzak cihazda kaynaklara paylaşılan erişim 
Kapsamlı akış istatistikleri 

CathexisVision mobile
Nerede olursanız olun olay bildirimleri alın ve görüntüleri inceleyin veya olaylar algılandığında kameraları göstermek için aktivite izleme özelliğini kullanın. Akıllı hareket arama ve anlık arama araçlarını kullanarak bir olayı izleyin veya bitişik kamera kaplamalarını kullanarak olayları gerçek zamanlı olarak izleyin. Tek dokunuşla bir olayın yer imlerine ekleyin, dışa aktarın veya ekran görüntüsünü alın.
CathexisVision mobil uygulaması, etkileyici derecede hızlı video akışına ve basitleştirilmiş bir arayüze ve kuruluma sahiptir ve müşterilere her zamankinden daha fazla video yönetimi kapasitesi sağlar.

Fail Over modeli
Kayıt sunucularının kapalı kalma süresinin bir seçenek olmadığı yüksek güvenlikli ve görev açısından kritik uygulamalar için CathexisVision, kayıt sunucularının yerine çalışma seçeneği sunar. Bu, arızalı bir kayıt sunucusunun rolünü özümsemek için zaten yerinde olan otomatik bir sistemde veri kaybının artık bir sorun olmadığını bilen müşterinin içinin rahat olmasını sağlar.

Cathexis, yük devretme için çalışırken yedeklenen bir model kullanır. Bu modelde, yük devretme sunucuları kayıt sunucularını izler. Bir kayıt sunucusu çöktüğünde, yük devretme sunucularından biri arızalı kayıt sunucusunun işlevlerini üstlenir.
Yük devretme modunda, yük devretme sunucusu tam olarak arızalı kayıt sunucusu gibi çalışır ve site, kayıt sunucusu başarısız olmamış gibi çalışmaya devam eder. Video, yük devretme sunucusunda arabelleğe alınır ve yeniden başlatıldığında orijinal kayıt sunucusunun veritabanına yeniden eklenir.
Bir siteyi izleyen birden fazla yük devretme sunucusuna sahip olmak mümkündür. Ne kadar çok yük devretme sunucusu o kadar az kesinti riski.
NVR yazılımı hem Windows hem de Linux sistemlerine kurulabilir

Depolama çözümleri
Ağ depolama sistemleri ve sunucu içi depolama seçenekleri için destek
Çoklu, kullanıcı tanımlı veritabanı
Kritik videoyu aynı anda birden fazla veritabanında depolayın

Akıllı video izleme
Olayları gerçek zamanlı olarak belirlemek için yüzlerce kamera görüntüsünü izlemek, video analizi olmadan imkansız olurdu. Video analiz paketimiz, görüntüleri analiz etmek ve kontrol odasını optimize etmek için en son Yapay Zeka teknolojisini ve derin öğrenme modellerini kullanan istisna tabanlı bir izleme aracıdır. Çeşitli özellikler sorunsuz kurulum, kullanım kolaylığı ve doğru sonuçlar sağlar. Bunlar arasında boyut filtreleri, kalibrasyon, dahil etme bölgeleri, görüntü sabitleme, gölge bastırma ve yön ayarları bulunur. Doğru izleme, sabit aydınlatma, hareketli ortalama ve uyarlanabilir gürültü bastırma özelliklerine sahip arka plan modelimiz, kalibrasyon işlemine ince ayar yapar.

CathexisVision video duvarı, videoyu birden çok monitörde görüntüler ve burada operatörler videoyu akıllıca yönetebilir. Kamera ve sekans düzenine, belirli bir olay üzerine kameraları otomatik olarak monitörlere veya panellere çevirmek için komut verilebilir. Monitör yerleşimleri etkileşimli bir mimik paneli üzerinden kontrol edilir ve kameraları inceleme sırasında video duvarında görmek mümkündür. CathexisVision, kontrol odası ortamının ısmarlama gereksinimlere göre uyarlanmasını sağlar.

 

Menu