Birinci sınıf interkom ve telefon sistemleriyle evinizde, ofisinizde veya işyerinizde daha rahat iletişim kurun ve korumayı artırın . 
Kablolu ve kablosuz sistemlerinin uçtan uca tasarım, kurulum, onarım ve bakımını sunuyoruz .

İnterkom sisteminiz veya telefon sisteminiz eski mi? Böyle bir iletişim sisteminin dönüştürülmesi için düzenli olarak düzenlemeler yapıyoruz. Dönüşüm projesinden önce, gereksinimlerinizin neler olduğunu, korunabilecek bileşenlerin olup olmadığını ve ek işlevlerin gerekip gerekmediğini sizinle ayrıntılı olarak tartışacağız. Girdilere dayanarak, teslim edilecek yeni sistem, dönüşüm faaliyetlerinin yeri ve müşteri için en uygun uygulama planlaması ile ilgili bir teklifte bulunuyoruz.

İnterkom sistemlerimiz, güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, park kontrolü ve anahtarsız giriş kilitleri ve erişim kontrol sistemleri gibi ek güvenlik sistemleriyle kolayca entegre olarak, mülke giren kişilerin tarihler de dahil olmak üzere kayıtlarını tutarak güvenlik önlemlerini daha da geliştirmenize olanak tanır.

İşletmenizin güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş bir interkom sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Menu