Iiyama Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Görüş alanı, kamera merceğinden görülebilen görüntülenebilir alan anlamına gelir. Doğrudan, toplantı alanınızın ne kadarının uzaktan katılan katılımcılar tarafından görülebileceği anlamına gelir. iiyama web kameraları 180 dereceye kadar Görüş Açısı sunarak masadaki herkesin, hatta kameraya yakın olanların veya odanın kenarlarında oturanların bile net bir şekilde görülebilmesini sağlar.

Siz fikirlerinizin herkes tarafından anlaşıldığından emin olun, biz de görüntünün öyle olduğundan emin olalım
Düşük ışık koşullarında bile video ve fotoğraflar için canlı ve net görseller sağlayan Dijital Parazit Azaltma özelliğini açın.

Odaklanmış ve odakta kalın
Akıllı yüz algılama ve ses lokalizasyonu ile kamera, konuşan kişiyi takip eder ve sunucular arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak, katılımcı konumu ve miktarına en uygun şekilde otomatik olarak ayarlanır. Yalnızca toplantı katılımcılarını tanıyıp yakınlaştırmaz, aynı zamanda konuşmacıları odada hareket ederken izler.

Sesinizi duyurun
4 metreye kadar mesafeden sesi algılayan 2 öğeli mikrofon dizisinden, Uyarlamalı yankı önleyici, Otomatik izleme, Gürültü azaltma, Otomatik kazanç kontrolü ve yankılanma gibi gelişmiş seçeneklere sahip 6 öğeli Mikrofon ve 8 W Hoparlöre kadar, iiyama kameralar net, herhangi bir arka plan gürültüsünden veya bozulmadan arınmış yüksek kaliteli ses.

UC CAM75FS-1 Compact Full HD webcam with privacy shutter

UC CAM80UM-1 4K Huddle/Conference webcam with autofocus

UC CAM120UL-1 4K Conference webcam for 120-degree FOV and autoframing

UC CAM120ULB-1 All-in-one conference bar

UC CAM180UM-1 4K panoramic camera with auto tracking technology

UC SPK01M Bluetooth Speakerphone for meeting rooms

UC SPK01L Bluetooth Speakerphone for large meeting rooms

Menu