Alcatel Lucent Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALE Masa Telefonları
Hibrit çalışma ortamları için şık bir tasarımda zengin iletişim sağlayan yeni nesil, yenilikçi iş telefonları.
 
ALE SIP Masa Telefonları
SIP DeskPhonelar, RingCentral veya Open SIP sunucusu tarafından desteklenen Rainbow Office’i kullanarak kurumsal düzeyde iletişim sağlar.
 
Bulut Sürümü Masa Telefonları
En sevdiğiniz bulut iletişim hizmetini kullanarak kurumsal düzeyde bir iletişim deneyimi sağlayan SIP masa telefonları.
 
Konferans
Bu özel IP konferans telefonunda daha kaliteli konferans görüşmelerinin keyfini çıkarın veya konferans modüllerimizle kendi masa telefonunuzu, PC’nizi veya akıllı telefonunuzu kullanın.
 
Akıllı Masa Telefonları
Sürükleyici bir HD video deneyimi ve pazar lideri telefon özellikleri sunan üst düzey IP masa telefonları - hepsi uygun fiyata.
yazılım telefonları
 
ALE SoftPhone
Tüm iş iletişimlerinizi her yerden yönetmek için kurumsal düzeyde yazılım telefonu.
 
IP Masaüstü Yazılım Telefonu
Bir masa telefonunun tüm özelliklerini mobil cihazınıza ve masaüstünüze getiren, kullanımı kolay bir iş telefonu uygulaması.
 
OpenTouch Sohbeti
Nereye giderseniz gidin, ofisinizi yanınızda götürün. Bu birleşik iletişim uygulamasıyla herhangi bir cihazdan iş görüşmeleri yapın, sohbet edin ve işbirliği yapın.
 
PİMfoni
Verimliliği artıran bu uygulama, günlük telefon görevlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olacak güçlü özellikler sunar.
 
DECT El Cihazları
Kuruluşunuzun performansını artırırken ön saflardaki ve ekip çalışanlarının harici kişilerle güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını sağlayın.
 
WLAN El Cihazları
Personel hareketliliğini artırın: WLAN Wi-Fi ahizeleri üzerinden sesli iletişim kurmak için mevcut kablosuz LAN’ınızı kullanın.
 
Kulaklıklar
Aries Serisi Kulaklıklar
Çağrı merkezleri, finansal hizmetler, eğitim ve birleşik iletişim için iletişimi geliştiren üstün bir kulaklık.
 
Kablosuz İnterkom
Alcatel-Lucent DECT Intercom kablosuz iç mekan çağrı kutusu, anında müşteri hizmetleriyle ofislerinizi, mağazalarınızı ve depolarınızı ziyaret eden müşterilere olağanüstü hizmet sunar.
Menu