Grandstream İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bina güvenliği sigorta gibidir, asla güvenmek zorunda kalmamayı umduğunuz bir şeydir, ancak güvenlik önlemlerini uyguladığınız için şükran duyacağınız bir gün gelebilir. İster mülk hasarından, ister hırsızlıktan, çalışanın kötü niyetinden veya diğer bina tehdidinden kaynaklansın, teknolojinin bina varlıklarını korumak için mevcut olduğunu bilmek her işletme sahibini rahatlatacaktır. Grandstream’in tesis yönetimi ürünleri, herhangi bir işletmenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen güçlü bir güvenlik çözümü sunmak için üretilmiştir.

GDS Tesis Erişim Sistemleri serisi, herhangi bir fiziksel binaya erişimi izler ve yönetir ve özel bir sesli ve/veya görüntülü interkom sağlar. Diğer Grandstream uç noktalarıyla entegrasyonu sayesinde GDS serisi, erişim kontrolü, görüntülü/sesli interkom ve güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir uçtan uca çözüm sunar.

GSC HD İnterkom ve Tesis Kontrol İstasyonu serisi, kapı erişimini, video gözetim kameralarını, interkomları, bina iletişimlerini ve daha fazlasını yönetmek için özel cihazlar sağlar. İş, tıp, konut, konaklama ve perakende tesisleri için ideal olup, merkezi bir tesis yönetimi çözümü oluşturmak için çok çeşitli Grandstream ürünleri ve üçüncü taraf cihazlarla sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Menu